ADSP-BF533SKBC600 DSP IC Chip electrical component distributor
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Contact Now
Model Number : ADSP-BF533SKBC600
Payment Terms : D/A, T/T, Western Union
Delivery Time : 1-2 work days
Packaging Details : Tape & Reel (TR)
Operating Temperature : -40u00b0C ~ 85u00b0C
Non-Volatile Memory : ROM (1kB)
Mounting Type : Surface Mount
Supplier Device Package : 160-CSPBGA (12x12)
Series : Blackfinu00ae
Clock Rate : 600MHz
Contact Now
Type Fixed Point
Package / Case 160-LFBGA, CSPBGA
Mfr Analog Devices Inc.
Part Status Obsolete
Voltage - Core 1.30V
Voltage - I/O 1.8V, 2.5V, 3.3V